Medewerkers

Dit bureau neemt de landelijke coördinatie op zich, zorgt dat instrumenten en trainingen ontwikkeld worden, bewaakt de voortgang en rapporteert over de uitkomsten van de perinatale audit en registratie.

 

 

Ger de Winter

Directeur

030-3690801
gdewinter@perined.nl

Sanne Koole

Adjunct-directeur

030-3690807
skoole@perined.nl

Irene Dokter

Bureaumanager

030-3690802
idokter@perined.nl

Petra Nieuwveld

Officemanager, Security Officer

030-3690818
pnieuwveld@perined.nl

Wineke Bremmer

Audit coördinator

030-3690803
wbremmer@perined.nl

Ageeth Rosman

Audit coördinator

030-3690804
arosman@perined.nl

Anne Marieke Arns

Senior onderzoeker / Datamanager

030-3690805
aarns@perined.nl

Henric-Jan Blok

Datamanager

030-3690814
hblok@perined.nl

Aimée van Dijk

Data scientist en epidemioloog

030-3690810
avandijk@perined.nl

Lisa Broeders

Epidemioloog

030-3690806
lbroeders@perined.nl

Linda Vis

Datamanager / FG

030-3690808
lvis@perined.nl

Mieke Stam

Appl.ontwikkelaar / Datamanager

030-3690809
mstam@perined.nl

Thomas van Neerven

Datamanager

030-3690813
tvanneerven@perined.nl

Elianne Jairth

Administratief medewerker

030-3690800
ejairth@perined.nl

Andrea Drost

Audit coördinator

030-3690800
adrost@perined.nl