Medewerkers

Dit bureau neemt de landelijke coördinatie op zich, zorgt dat instrumenten en trainingen ontwikkeld worden, bewaakt de voortgang en rapporteert over de uitkomsten van de perinatale audit en registratie.

In verband met de corona-maatregelen werken de medewerkers van Perined voornamelijk thuis, maar zijn bereikbaar via onderstaand e-mail adres. 

Bureau Perined

Anne Marieke Arns, senior onderzoeker/datamanager -  aarns@perined.nl 
Wineke Bremmer, coördinator perinatale audit - wbremmer@perined.nl
Lisa Broeders, onderzoeker/datamanager - lbroeders@perined.nl
Aimée van Dijk, onderzoeker/datamanager - avandijk@perined.nl
Irene Dokter, bureaumanager  - idokter@perined.nl
Sanne Koole, project- en datamanager - skoole@perined.nl
Carry Messchendorp, P&O functionaris - cmesschendorp@perined.nl
Petra Nieuwveld, officemanager/security officer - pnieuwveld@perined.nl
Ageeth Rosman, coördinator perinatale audit - arosman@perined.nl
Mieke Stam, onderzoeker/datamanager -  mstam@perined.nl
Linda Vis, onderzoeker/datamanager - lvis@perined.nl
Linda Vis, Functionaris Gegevensbescherming - fg@perined.nl
Ger de Winter, directeur  - gdewinter@perined.nl